W sobotę 7 października o godz. 14 w całej Polsce odmawiano cztery części różańca, w ramach projektu Różaniec do Granic. Różaniec do Granic to projekt Fundacji „Solo Dios Basta”, którego głównym założeniem było otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej, które przypada 7 października, i na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich na całej długości granicy kraju modlono się „o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata". W tym projekcie uczestniczyli także nasi parafianie w kościele stacyjnym w Dołhobyczowie, w którym była sprawowana Eucharystia, a później modlili się na granicy.

poniedziałek,
27 maja 2024

Poniedziałek, VIII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wsp. św. Augustyna z Canterbury, biskupa albo wsp. św. Pawła VI, papieża