W tym roku z inicjatywy Pomocników Matki Kościoła przez cały Wielki Post codziennie o godzinie 16:30 a po zmianie czasu na letni o 17:30 jest odmawiany Różaniec w kościele parafialnym. W Niedzielę Palmową 02 kwietnia, przypadła 18 rocznica śmierci św. JP II. W związku z atakami i szkalowaniem osoby Karola Wojtyły oraz podważaniem Jego świętości, tego dnia w całej naszej Ojczyźnie były organizowane marsze ku czci św. JP II, adoracje, koncerty, różne nabożeństwa. Także w naszej świątyni parafialnej spotkaliśmy się wieczorem, aby przed Jezusem Eucharystycznym rozważać Różaniec ze św. Janem Pawłem II i na nowo odkrywać Jego nauczanie dotyczące rodziny. To nasze nabożeństwo przygotowali i prowadzili Pomocnicy Matki Kościoła a zakończyło się ono w godzinie Apelu Jasnogórskiego odśpiewaniem „Barki”.

czwartek,
25 kwietnia 2024