Po półrocznym pobycie w pracowni konserwatorskiej, powrócił do dawnej świetności i na swoje miejsce obraz "Ukrzyżowania Chrystusa".

Powr鏒

Jak co roku jesienią w naszej diecezji obdywają się rozgrywki w halową piłkę nożną dla Liturgicznej Służby Ołtarza.

Powr鏒

22 sierpnia 2009r. J.E. Ks. Bp Mariusz Leszczyński koncelebrował Uroczystą Mszę Świętą wraz z o. Jerzym Bakalarzem - koordynatorem procesu beatyfikacji O. Jacka Misiuty, a następnie poświęcił nowoustawiony pomnik przy naszej świątyni.

Powr鏒

13 lipca 2009r. w setną rocznicę urodzin o. Jacka Misiuty stanął na cokole jego pomnik.

Powr鏒

30 czerwca wczesnym rankiem wyruszyła z naszej parafii grupa pątników do Krasnobrodu.

Powr鏒

28 czerwca 2009r. parafianie pożegnali Ks. Stanisława Kicińskiego, wikariusza naszej parafii, który otrzymał nominacje na stanowisko proboszcza w Żniatynie.

Powr鏒

Pani mgr Gabriela Janik, konserwator dzieł sztuki podjęła się zadania renowacji obrazu "Ukrzyżowania Chrystusa" z głównego ołtarza z kościoła w Żulicach.

Powr鏒

s. Gabriela opowiada o celach Betańskej Misji Wspierania Kapłanów.

Powr鏒

Jak zawsze w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w naszej parafii przeżywaliśmy Uroczystość I Komunii Świętej

Powr鏒

11 maja została odprawiona uroczysta Msza Święta, koncelebrowana przez wielu kapłanów w X rocznicę śmierci Ks. Edwarda Proca.

Powr鏒

10 maja 2009r. swoją Mszę Świetą Prymicyjną odprawił naszym kosciele parafialnym o. Faustyn Sapiecha - OFM pochodzący z Telatyna.

Powr鏒

Jak zawsze w dniu św. Floriana druhowie strażacy zebrali się na modlitwie by uczić swojego patrona.

Powr鏒

Tegoroczny odpust w Telatynie, ku czci Matki Bożej Królwej Polski celebrował i Słowo Boże wygłosił Ks. Zbigniew Gaca

Powr鏒

30.04.2009 w Katowicach Panewnikach J.E. Abp Damian Zimoń udzielił świeceń prezbiteratu dk Faustynowi z Zakonu Braci Mniejszych pochodzącemu z naszej parafii.

Powr鏒

27 kwietnia 2009 J.E. Ks. Bp Mariusz Leszczyński udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

pi徠ek,
20 lipca 2018